Aneta Mleczko

oferta
NOWOŚCI


Sesderma - nowa jakość nowoczesnej kosmetologii,  to marka interwencyjna, zawierająca zarówno preparaty towarzyszące zabiegom medycyny estetycznej (do użytku przez profesjonalistów) jaki i preparaty podtrzymujące efekty terapii profesjonalnej - preparaty do pielęgnacji domowej.
To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu - zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia.
Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Sesderma  rekomendowane są  przez lekarzy. Linię stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a w procesie produkcji wykorzystano innowacyjne receptury zawierające optymalną ilość składników aktywnych.
To  nie tylko codzienna pielęgnacja, ale również doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej.
Sesderma koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:
popękane naczynka
przebarwienia skóry
zmarszczki, utrata jędrności i blasku

Polecamy zabiegi z użyciem kwasów:

1. Melaspeel R  z retinolem : 190zł

2. Azelac Ru : 110zł

3. Azelac Ru + Azelac AZ : 130zł

4. Azelac Ru + Azelac AZ + retinol: 170zł

5. Pirogron + lactipeel+ ampułka+ maska w nanotechnologi : 195 zł

6. Lactipeel + meso coctail z czynnikami wzrostu + alga : 170 zł

7. Ferulac clasic + c peel +alga: 140 zł

8. Ferulac + mezoterapia + retinol : 210 zł

9. Ferulac + meso coctial z czynnikami wzrostu + alga: 170 zlStarzenie się skóry jest naturalnym procesem postępującym wraz z upływającym czasem.
Z wiekiem zmniejsza się biologiczna aktywność komórek naszego organizmu, zdolność do regeneracji i odnowy komórkowej. Starzenie się skóry jest procesem złożonym, a pierwsze jego oznaki pojawiają się już ok. 30 roku życia. Jedną z takich oznak jest spadek poziomu nawilżenia i elastyczności skóry.
Komórki tracą zdolność do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. Zmniejsza się aktywność gruczołów łojowych, w związku z czym dochodzi do uszkodzeń płaszcza hydrolipidowego, który pełni funkcję naturalnej bariery ochronnej skóry. Przyczyną pogłębiającej się suchości jest również zmniejszenie ilości ceramidów (lipidów decydujących o stopniu nawilżenia i elastyczności skóry) w naskórku i naturalnego czynnika.
To powierzchowne pilingi chemiczne, stworzone przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Doskonale poprawiają kondycję skóry i likwidują niedoskonałości.
Aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne, każdy zabieg pilingu chemicznego

Partnerzy