Aneta Mleczko

oferta
Mezoterapia mikroigłowa

Metoda stanowiąca rezultat wielu lat badań i poszukiwań nowoczesnej kosmetologii. Poprawia wygląd skóry, jej strukturę, gęstość, elastyczność i wytrzymałość, minimalizuje zmarszczki mimiczne i problemy z suchością skóry.
Mezoterapia mikroigłowa opiera się na nowej technologii, która gwarantuje przyspieszenie i poprawę penetracji substancji czynnych przez warstwę rogową naskórka. Jest to możliwe dzięki specjalnie uformowanym, sterylnym mikro-igiełkom, które dodatkowo pobudzają naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.
Stymulacja jest delikatna, a jej pole działania w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej (m.in. naczynia krwionośne) pozostają nienaruszone.
Z wiekiem zdolność do samoodnowy skóry osłabia się, co widać np. po wolniej gojących się ranach. Systematyczne przeprowadzanie mikroperforacji naskórka jest bezpieczną formą stymulacji skóry, pobudzającą jej regenerację i w efekcie zwiększającą gęstość skóry.
Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie bardziej jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Skóra staje się bardziej napięta i wygładzona.
Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry.

koszt zabiegu:

Zabieg na twarz+ krem : 120zł

Zabieg na twarz + ampułka+ maska kremowa: 140zł

Zabieg na twarz + ampulka+ maska algowa:170 zł

Zabieg na twarz+ ampułka+maska+ szyja +dekolt : 190zł

Partnerzy