Aneta Mleczko

oferta
Zabiegi z Mary Cohr
Peel&Lift
 

Zabieg regenerujący skórę

Zabieg regenerujący skórę

Skuteczny zabieg odnawiający skórę, nadający jej młodzieńczego blasku.
Koktajl kwasów owocowych delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka oraz niedoskonałości, ułatwiając w ten sposób skórze oddychanie, natomiast masaż na regenerującym koncentracie pozwoli głęboko wniknąć składnikom aktywnym, które przyspieszą syntezę komórek elastyny poprawiających jędrność skóry.  

Maska ze stabilizowaną witaminą C dodaje odmładzającego blasku, zwiększa jędrość i rozjaśnia przebarwienia. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność.

cena 160 zł
 
 
AGE REPAIR:
 
Przeciwko Oznakom Starzenia

Profesjonalny zabieg w gabinecie skierowany jest na walkę z wszystkimi oznakami starzenia się skóry na poziomie naskórka i skóry właściwej.
Zabieg składający się z 4 etapów:
-Wygładzenie powierzchni skóry oraz stymulacja produkcji nowych, młodych komórek dzięki Dermabrasion Exfoliating Cream.
-Pobudzenie regeneracji komórek i zwalczanie przebarwień dzięki Anti-Aging Face Serum z Koncentratem Życia Komórkowego i Czystą Wit. C
-15 ekskluzywnych ruchów Mary Cohr na Modelage Vital Facial Massage, który gwarantuje ujędrnienie skóry.
-Przywrócenie promiennego, młodzieńczego blasku przez działanie unikalnej maski z włókniny z pro-kolagenem, kwasem hialuronowym i stabilizowaną wit. C.
Po zabiegu możemy spodziewać się wygładzenia zmarszczek i bruzd, ujędrnienia skóry, uzyskania promiennego blasku i zmniejszenia przebarwień.

 cena: 190 zł

 
Partnerzy