Aneta Mleczko

oferta
Wyszczuplanie Bandaże Arosha

Bandaże Arosha

Mechanizm działania opiera się na pochłanianiu aktywnych składników przez skórę w stosunkowo krótkim czasie. Wykorzystywane są bandaże z lekkiej bawełny, nasączone specjalnymi preparatami, które stopniowo całkowicie wnikają w skórę. Proces można zintensyfikować wtłaczając aktywne składniki głowicami ultradźwiękowymi. 

 

Linia przepełniona oryginalnymi zapachami i bogata w różnorodne składniki aktywne. Idealna dla osób wymagających, poszukujących skuteczności produktu, a także przyjemności i dobrego samopoczucia.

Bandaże AROSHA mogą być również stosowane przy zabiegach, wówczas ich działanie jest skuteczniejsze.Zadzwoń i umów się na konsultacje. 

Rodzaje bandaży:

AQUA-DRAIN - to naturalny produkt oczyszczający i drenujący ciało, o właściwościach wyszczuplających i rewitalizujących. Ma wspomagać naturalny drenaż, usprawniając wymianę międzykomórkową i pozostawiając uczucie lekkości. Sól z Morza Martwego, która jest bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom ma za zadanie remineralizować i dotleniać.

SLIM-CELL to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. W bandażachzawarta jest kofeina, która wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guaranama z kolei usprawniać proces lipolizy trójglicerydów. Brązowa alga ma za zadanie detoksykować, usuwając metabolity oraz przyspieszać metabolizm tłuszczów.

CEL-TERM jest zabiegiem antycellulitowym, który ma stymulować metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo ma wspomagać przenikanie związków aktywnych. Tu również znajdują się: kofeina oraz brązowa alga, a Wąkrotka azjatycka wpływać ma korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów a także stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu.

RED CIOK to oparty na czekoladzie i chilli zabieg modelujący. Ziarna kakao zawierają takie związki mineralne jak: żelazo, magnez, fosfor, potas, wapń i jod. Teobromina i kofeinazapobiegać mają odkładaniu się kwasów tłuszczowych. Aktywne składniki zawarte w chili, mają z kolei poprawiać cyrkulacje krwi i działać pobudzająco, stymulując mikrokrążenie.

COFFEE CEL może być wykorzystywany jako zabieg antycellulitowy, który usprawnia proces lipolizy, a także hamuje procesy tworzenia się skórki pomarańczowej. Tu również znaleźć możnakofeinę oraz Wąkrotkę azjatycką.

   Dzięki specjalnej formule bandaże AROSHA są doskonałą i skuteczną techniką działającą przeciwko wszelkim niedoskonałościom skóry.


  

Partnerzy