Aneta Mleczko

oferta
Zabiegi laserowe

 

KOMFORT GŁADKIEJ, AKSAMITNEJ SKÓRY

Nadmierne owłosienie ciała jest przyczyną wielu frustracji i kompleksów. Każdy z nas wie jakim utrapieniem jest ciągła depilacja. Marzymy o gładkiej skórze, dlatego oferujemy Państwu depilację laserową, która pozwala trwale pozbyć się zbędnego owłosienia z każdej okolicy ciała.Wszystkie klasyczne metody depilacji np. depilacja woskiem, golenie, usuwanie mechaniczne mają wspólne cechy – nie dają trwałych efektów, włosy w krótkim czasie odrastają i często są bolesne. Do niedawna jedyną metodą pozwalającą na pozbycie się niechcianego owłosienia była elektroliza. Metoda ta jednak jest bardzo czasochłonna, bolesna, często towarzyszą jej powikłania w postaci blizn.
Efekty terapii Ipl:
Laser skutecznie i bezinwazyjnie usuwa owłosienie z:
wąsika,brody,bikini,pach,brzucha,policzki,plecy,kark,tors,szyja,przedramiona,ramiona,uda,łydki itd.

MECHANIZM DZIAŁANIA 
Energia wiązki  pochłaniana jest przez barwnik włosa ( melaninę ), a następnie, zmieniając się w energię termiczną (cieplną) powoduje zniszczenie włosa i destrukcję mieszka. Skóra wokół mieszka zostaje podgrzana – jednak dzięki schłodzeniu końcówki lasera – równocześnie schładzana do bezpiecznego poziomu. Nagrzanie skóry może spowodować lekkie zaczerwienienie, które ustępuje po 2-3 godzinach.
Podczas jednego zabiegu można usunąć około 20-30% włosów, ponieważ nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Jak wykazały badania depilacja najskuteczniejsza jest dla włosów znajdujących się w aktywnej fazie wzrostu tzw. anagenu i to właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów – faza zaniku ( katagen ) i spoczynku ( telogen) są „nieme” na działanie lasera. Warunkuje to potrzebę min. 3 – 4 zabiegów, powtarzanych w odstępach 4 – 8 tygodniowych w zależności od okolicy poddanej procedurze laseroterapii.

ZASADY POSTĘPOWANIA PRZED ZABIEGIEM
 Zabieg można wykonać dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny
przed zabiegiem skóra powinna być ogolona i niczym nie posmarowana
należy unikać stosowania kremów depilujący jeden tydzień przed zabiegiem.


 Przeciwwskazania:
ciąża
zażywanie leków fotouczulających
przyjmowanie ziół dziurawca lub nagietka ( przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem )
rozrusznik serca, wewnętrzny defibrylator
reaccutan zażywany w ciągu ostatnich 6-ciu miesięcy
świeżo opalona skóra
bliznowce
bielactwo, łuszczyca
peeling ( przestać używać na 3 tygodnie przed zabiegiem )
stosowanie kremu z retinolem (przestać stosować na 3 tygodnie przed zabiegiem)
krem samoopalający ( przestać używać na 2 tygodnie przed  zabiegiem

Korzyści :
BEZINWAZYJNOŚĆ
WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ
NAJNOWSZA TECHNOLOGIA
Problem z naczynkami dotyka w pewnym momencie większości z nas. Przyczyn tak poważnego problemu jest wiele, m. in. : nadciśnienie tętnicze, zaburzenia hormonalne, spożywanie niektórych leków, szkodliwy wpływ zanieczyszczonego środowiska, niewłaściwa pielęgnacja skóry, przewlekła ekspozycja na słońcu, długotrwałe stosowanie sterydów, uwarunkowania genetyczne.
Do niedawna jedyną stosowaną metodą walki z tym problemem były bolesne procedury chirurgiczne. Ten czas należy już do przeszłości.
Metoda ta jest bezpieczna, nie pozostawia śladów i nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności.

MECHANIZM USUWANIA ZMIAN NACZYNIOWYCH
Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę. Krew „ ścina się”, powodując zniszczenie chorego naczynia bez uszkodzenia otaczającej tkanki. Zmiana chorobowa zostaje wyeliminowana gdy całe naczynie osiąga temperaturę koagulacji. Spodziewanych efektów należy oczekiwać w okresie od kilku dni do kilku tygodni. Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka infekcji i powikłań.
Drobne, pojedyńcze naczynia znikają już po jednym zabiegu. W przypadku gdy pod skórą widoczna jest cała siatka naczyń, konieczne bywa wykonanie 2-3 powtórzeń. Zależy to od średnicy, ilości i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.


W trakcie zabiegu:
Na skórę pacjenta zostaje nałożony chłodzący żel, a następnie do określonego miejsca na skórze przykłada się głowice terapeutuczną LASER  IPL .W trakcie impulsu lasera możemy odczuwać lekkie ukłucie bądź pieczenie.

Po zabiegu:
W przypadku usunięcia pojedyńczych naczyniek zaczerwienienie może utrzymywać się do następnego dnia. Jeżeli likwidacji poddane zostały naczyńka o dużej średnicy np. na nogach tuż po zabiegu może pojawić się rumień, obrzęk bądź siniak, który powinien zniknąć w ciągu kilkudziesięciu godzin. Po zabiegu zwiększa się wrażliwość skóry, dlatego należy unikać korzystania z sauny, wysiłku fizycznego, masaży oraz kąpieli słonecznych ( w tym solarium).

Przeciwskazania
ciąża
zażywanie leków fotouczulających
rozrusznik serca, wewnętrzny defibrylator
reaccutan zażywany w ciągu ostatnich 6-ciu miesięcy
świeżo opalona skóra
bliznowce
bielactwo
łuszczyca
przyjmowanie ziół dziurawca lub nagietka ( przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem )

   Likwidacja przebarwień
Przebarwienia to widoczne gołym okiem plamki lub plamy, ciemniejsze od otaczającej zdrowej skóry. Przebarwienia bardzo często powstają przy udziale światła słonecznego i często są nagromadzeniem melaniny – barwnika skóry produkowanego w skutek promieni ultrafioletowych. Mogą pojawić się na czole, policzkach, nosie, dłoniach, dekolcie rzadziej na żuchwie. W skrajnej postaci może dochodzić do przebarwień w postaci pasów w środkowej części twarzy.
Przebarwienia dotyczą 30% kobiet po trzydziestym roku życia i 90% po pięćdziesiątym roku życia.


Przyczyny powstawania przebarwień:
pod wpływem promieniowania słonecznego dochodzi do samoistnego pojawienia się przebarwień o podłożu hormonalnym:
- ciąża
- okres menopauzy
- stosowanie zastępczej terapii hormonalnej
- inne kuracje hormonalne
choroby wątroby
niedoczynność tarczycy
nadczynność tarczycy
działanie substancji fitotoksycznych lub fotoalergizujących,
znajdujących się w lekach, mydłach, kosmetykach.
Przebarwienia możemy podzielić na:
Naskórkowe
- melasma ( ostuda, chloasma)
- piegi ( ephelides )
- plamy soczewicowate starcze ( letingines seniles )
- przebarwienia pozapalne
Skórne: kumulacja melaniny w skórze właściwej
Za pomocą dostępnego w naszym Salonie systemu IPL można skutecznie poradzić sobie z plamami pigmentacyjnymi. Osoby poddające się serii zabiegów dostrzegają znaczną poprawę redukcji przebarwień. Procedura ta daje minimalne skutki uboczne, doskonałe rezultaty długofalowe i wysoki
poziom satysfakcji Klientów.
Jest to jedna z najszybszych i najskuteczniejszych metod usuwania przebarwień.
Podczas zabiegu skóra naświetlana jest wiązką światła lasera. Następnie światło absorbowane jest przez barwnik, który jest odpowiedzialny za powstawanie przebarwień – melaninę. Dochodzi do zniszczenia precyzyjnie wyodrębnionych melanocytów położonych w warstwach naskórka i skóry. Zabiegi wykonywane przy pomocy IPL najnowszej generacji nie naruszają delikatnej struktury skóry i nie powodują długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek. Zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego trybu życia. 

 

CENNIK:

USUWANIE NACZYŃ

> cała twarz : 249 zł...

> Policzki ......179 zł

 

> FOTOODMŁADZENIE

> Cała twarz 239 zł

> Twarz i szyja  259 zł

> Dłonie 130 zł

> dlonie + przebarwienia 160 zł

 

> FOTOEPILACJA 

> Wąsik 90zł

> Broda 90 zł

> Wasik+broda 140 zł

> Policzki 130 zl

> Baki 119 zł

> Cała twarz 210  zł

> Pachy 140 zł

> Ramiona 200zł

> Brzuch 230zł

> Bikini 100zł

> Bikini głębokie 230zł

> Łydki 220zł

> Uda 250zł

> Całe nogi 450zł

 

> USUWANIE PRZEBARWIEŃ

> cała twarz 249zł

> Twarz szyja dekold 330zł

> Policzki 199zł

 

Partnerzy