Aneta Mleczko

oferta
Salon urody Estetica - Anety Mleczko rozpoczął działalność w 1997r.  Stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.
Salon stawia szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, bierze pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient. 
Proponuje  zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygład i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferuje bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.
 K
limatyczne wnętrze, świece, relaksująca muzyka, aromatyczna herbatka i unosząca się woń olejków eterycznych przeniosą Państwa w atmosferę wyciszenia i odprężenia. Filozofia salonu to połączenie najbliższych człowiekowi wartości: harmonii, szczęścia oraz optymizmu.Pracuje wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach: Sesderma.  De clare, Natinuel,  Xylogic, Neoderma.
Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów  w składzie, stanowi najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Personel regularnie korzysta ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Zespół Salonu Anety Mleczko  tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu oraz zapałem. To wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo i satysfakcję oraz piękno, kondycję i zdrowie. Magią tego miejsca są: jakość, doświadczenie i profesjonalizm.
 
Aneta Mleczko
Partnerzy