Salon Urody Estetica Wydobądź Naturalne Piękno
O nas
Salon urody Estetica – Anety Mleczko rozpoczął działalność w 1997r. Stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.
Salon stawia szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, bierze pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient. Proponuje  zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferuje bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.
Klimatyczne wnętrze, świece, relaksująca muzyka, aromatyczna herbatka i unosząca się woń olejków eterycznych przeniosą Państwa w atmosferę wyciszenia i odprężenia. Filozofia salonu to połączenie najbliższych człowiekowi wartości: harmonii, szczęścia oraz optymizmu. Pracuje wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach: Sesderma.  De clare, Natinuel,  Xylogic, Neoderma.
Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów  w składzie, stanowi najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych.
Personel regularnie korzysta ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zespół Salonu Anety Mleczko  tworzą wykwalifikowani eksperci, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz doradztwo. To grupa doskonale wykształconych specjalistów, którzy każdego dnia przywitają Państwa pełnią optymizmu oraz zapałem. To wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo i satysfakcję oraz piękno, kondycję i zdrowie. Magią tego miejsca są: jakość, doświadczenie i profesjonalizm.
 
 

andrychów
Aneta Mleczko

Właściciel Salonu Urody Estetica od 1997 r. Ukończyła szereg kursów kosmetycznych, kosmetologicznych, wizażu, na co dzień praktykuje i szkoli się ciągle, aby móc być na bieżąco w nowinkach kosmetycznych .
Kosmetolog i mg Edukacji Zdrowotnej i Promocji Zdrowia. Przedsiębiorca, Promotor zdrowia, zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz holistycznego podejścia do życia. „Piękno i szczęście można osiągnąć wtedy, kiedy zachowana jest równowaga między duszą i ciałem„
Stara się połączyć zarówno pielęgnację twarzy z pielęgnacją duszy i umysłu …

 „ Piękna wewnątrz i piękna na zewnątrz” 

hybrydy
Dorota Ślęzak

Wykształcenie

Magister o specjalności Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna ( absolwentka GWSH w Katowicach)
Licencjonowany kosmetolog ( absolwentka MWSZ w Krakowie)

Specjalizacja

Specjalizuję się w pielęgnacji cery naczyniowej, trądzikowej, z przebarwieniami oraz oznakami starzenia.

O sobie

Jako kosmetolog z wieloletnim stażem wiem, że dla Klienta bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa w miejscu gdzie poddaje się zabiegom oraz zaufanie do specjalisty który wykonuje zabieg.
Dokładam wszelkich starań, aby każda wizyta w salonie zakończyła się sukcesem. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

salon kosmetyczny
Ewelina Borkała

Wykształcenie

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.

Specjalizacja

Specjalizuję się w zabiegach kosmetycznych, pielęgnacji twarzy, manicure i pedicure hybrydowym, stylizacją brwi i rzęs, depilacją oraz przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs.

O sobie

Z uwagą śledzę trendy i nowinki na rynku kosmetycznym. Podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach u najlepszych specjalistów tak aby oferować usługi na wysokim poziomie. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta, wysłuchanie jego potrzeb i sprostanie jego oczekiwaniom.